Кава як стиль життя

МЕНЮ

КАВОВА КАРТА

Кава «Бамбл»

Цей напій поєднує в собі кілька несхожих смаків. Апельсиновий нектар і терпкувато-гіркий смак еспресо чудово освіжають разом.

Cherry Latte

У цьому латте до м'якості еспресо з молоком домішуються смаки вишні і шоколаду, додаючи напою загадковості.

Раф фіалковий і лавандовий

Приємна солодкість, шовкова піна і тонкий квітковий аромат перетворюють цей кавовий напій в надзвичайне задоволення для кожного.

Раф шоколадний

Поєднання шоколадного смаку і насиченого кавового аромату сподобається шанувальникам не тільки кави, але і шоколаду.

Фірмовий фраппе

Додаємо кульку морозива до кави з льодом, молоком і вершками, посипаємо шоколадною крихтою і подаємo для вашого задоволення.

Cold Coffee

Насичений і гіркуватий смак лунго, що охолоджений льодяними кубиками, приємно доповнюється шоколадом і рідкими вершками.

Ice Cream Coffee

Кульки шоколадного і ванільного морозива занурюються у збитий з льодом еспресо, надаючи каві неповторну вершково-кремову м'якість.

Flat white

Завдяки ідеально збитому молоку смак кави переважає в цьому напої, роблячи його більш насиченим, ніж латте або капучіно, але не менш ніжним.

Раф кава

Головна особливість Раф кави – молоко і вершки збиваються разом з еспресо, тому напій стає густим і надзвичайно ніжним.

Еспресо

Терпкий, трохи різкий аромат цієї чорної кави і сильний, з м'якою гіркотою, смак, в один момент підбадьорять і поставлять на ноги будь-кого.

Американо

Цей напій у першу чергу припав до смаку жителям Північної Америки, від чого і отримав свою назву. Менше кофеїну, більше кавового задоволення!

Латте

У гаряче молоко додають свіжо приготовану ароматну каву і все це вінчає пишна молочна піна.

Капучіно

Якщо в чашечку тільки що звареної кави додати трохи молока, збитого в густу молочну піну, вийде бездоганний за смаком напій!

Карамель Макіато

Краще кавове лакомство. Неперевершене поєднання вишуканого кавового смаку і насиченого аромату.

Глясе

Якщо змішати терпку гарячу чорну каву з солодкою прохолодою ванільного морозива і покрити це все шоколадним топінгом, то отримаємо пристрасний бажаний напій.

Фраппе Мокка Ice

Цей холодний кавовий напій грецького походження з таким саме оригінальним складом, як і у кави «Мокка», тільки змішаний з меленим льодом.

Фраппе Карамель Макіато Ice

Ароматний еспресо, свіже молоко, пишна молочна пінка і, звичайно ж, карамельна «павутина», - все це з льодом і у високому стакані.

Фраппе Латте Ice

Ціла гора апетитних збитих вершків подарує насолоду навіть самому вимогливому кавоману.

Айс Латте

Насичений ароматний еспресо змішаний з густим сиропом, молоком і льодом.