Кава як стиль життя

COFFEE LIFE

НОВИНИ

ФІТНЕС-МЕНЮ – БУДЬ У ФОРМІ!

Опубліковано 19 березня

Більше смаків, більше користі і менше калорій! Якщо ви займаєтеся спортом, стежите за фігурою або просто шукаєте здорову альтернативу готовим стравам, то нове фітнес-меню* у Coffee Life саме для вас!

Здорове харчування – це сувора дієта і відмова від смачненького? Coffee Life спростовує цей міф! Для нас здорове харчування – це коли наші гості отримують від їжі максимум енергії і корисних речовин, почувають себе прекрасно і виходять з кав'ярень з чудовим настроєм. А ще це можливість вибрати напій, десерт або закуску з меншою кількістю калорій, але при цьому не менш смачну.

Сендвіч з куркою з цільнозернового хліба і вреп зі шпинатом і кисломолочним сиром – наші нові закуски, в яких ідеально збалансовано кількість білків, жирів і вуглеводів. Цільнозерновий хліб, шпинат і кисломолочний сир для вашого красивого тіла і здорового організму!

Швидко підживитися без шкоди організму і апетиту? У нас це можливо! Фітнес-коктейлі «Полуничний» і «Ягідний» для підзарядки енергією в будь-який час і в будь-якому місці.

Нове фітнес-меню в Coffee Life – це більше здорових страв за приємними цінами.

* пропозиція діє у всіх кав'ярнях Coffee Life окрім кав'ярні в центрі «Менора»