Кава як стиль життя

COFFEE LIFE

НОВИНИ

НІЧ

Опубліковано 16 червня

В цю таємничу ніч в кав`ярні на Короленко відбулася закрита вечірка "Гангстер`s-Party". Серед запрошених були присутніми усі авторитети та поважні люди міста Дніпропетровська, а також міст Запоріжжя, Харкова та Київа.

Як і передбачалося, вечір почався із дресс-кода на вході: security перевіряли запрошених на наявність вогнепальної зброї, обслуговуючий персонал проводжав гостей до бару, де кожен міг "зарядитися" улюбленим напоєм - віски McIvor. Епатажні дами дивували одна одну своїм екстравагантним вбранням, а справжні мафіозі блищали начищеним взуттям та дорогими сигарами.

Гангстерський квест почався! Конкурсну перестрылку учасникыв розбавили dance-show, море віски, а також азарт та радушність господарів закладу, які поряд із гангстерами сміливо до гідно брали участь в подіях. Кульмінацією вечора стало вскриття сейфу із коштовностями.

Гангстерська вечірка продовжилася до світанку. Вже втомлені, адже досить задоволені відпочинком та спілкуванням, учасники зібрання розбредаються додому.... Зранку у місті буде спокійно - гангстерськи "вершки" відсипаються від куржної ночі в Coffee Life!

фото: https://coffeelife.com.ua/photos/Gangsters-Party/

відео: https://coffeelife.com.ua/videos/coffeelife-company/1035/#video