Кава як стиль життя

COFFEE LIFE

НОВИНИ

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Опубліковано 1 квітня

Шановні партнери!

У Сoffee Life є ідея для спільного проекту! Пропонуємо Вам і вашим співробітникам взяти участь у програмі «Здорового харчування» із нашою фінансовою підтримкою. Обираючи мережу кав'ярень Сoffee Life, Ви обираєте європейський сервіс і якість! Ми — свобода, оперативність і комфорт.

Якщо ви дбаєте про здоров'я своїх співробітників і ефективність роботи в компанії — організуйте харчування за межами офісу, в затишній і приємній атмосфері, де кожен зможе насолодитися здоровою їжею і насправді розслабитися! А відновивши сили, з ентузіазмом повернутися до основних обов'язків. Ми беремося Вам у цьому допомогти!

Вперше в Україні Coffee Life пропонує прийняти участь у спеціальній Програмі Лояльності для дружнього бізнесу з активним використанням ко-брендінга Coffee Life Card!

Отримайте ще більше лояльних Клієнтів і Партнерів за рахунок Coffee Life!

 

Як тільки ви підтвердите участь Вашої компанії у програмі «Здорове харчування» від Сoffee Life, ми:

— Випускаємо для вас унікальну серію Coffee Life Card. Дизайн карт буде виконаний в індивідуальному стилі, на кожній карті буде нанесений логотип Вашої компанії. Ви можете вільно дарувати карти своїм співробітникам або Клієнтам.

— Робимо подарунок кожному власнику карти — нараховуємо додаткові бонуси на рахунок Coffee Life Card. Їх можна без обмежень витратити в наших кав'ярнях!

— Відкриваємо для вас всі вигоди, бонуси та привілеї нашого Клубу, нарівні зі звичайними Coffee Life Card.

 Що потрібно від Вас?

1. Зв'язатися з нами, відправивши заявку на 

2. Подарувати Coffee Life Card з Вашим логотипом і дизайном Вашим співробітникам або Клієнтам.

У Coffee Life цінують час: Ваш сніданок — вже готовий, Ваш обід буде готовий протягом 3-х хвилин.

Дякуємо за те, що буваєте в наших кав'ярнях! Будемо раді новій співпраці.