Кава як стиль життя

COFFEE LIFE

НОВИНИ

МЕРЕЖА КАВ'ЯРЕНЬ COFFEE LIFE ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО РУХУ - БУККРОССИНГУ!

Опубліковано 16 серпня

 

БУККРОССИНГ (англ. bookcrossing) виник у  2001 році з ініціативи фахівця з інтернет - технологій, американця Рона Хорнбекера. Рух із США перемістився до Європи і був тепло зустрінутий в Італії, потім у Франції і по всій Європі, аж до Фінляндії.

Процес буккроссингу виглядає так: учасник буккроссингу залишає книгу, яку він вже прочитав, в заздалегідь обдуманому місці (кав'ярні, кафе, парку, вокзалі, автобусі і т.д.), де будь-яка людина може взяти і прочитати її. Таким чином книги "звільняються" і рятуються від стояння на полиці. Другою метою руху є перетворення всього світу в "величезну бібліотеку".

Кожна "відпущена" на свободу книга, як повідомлення в пляшці, звістка про те, що воно було знайдено, може зробити людину щасливішою, познайомити її з цікавими людьми або взагалі перевернути життя з ніг на голову.

У кав'ярнях Coffee Life організований FREE BOOK CLUB і так звані «безпечні полки» для подорожуючих книг, щоб наші гості завжди могли знайти в улюбленій кав'ярні цікаву книгу і насолодитися читанням за чашкою улюбленої кави.

Стань учасником FREE BOOK CLUB – доповни своєю книгою бібліотеку подорожуючих книг!