Кава як стиль життя

COFFEE LIFE

ФРАНЧАЙЗІНГ

Про компанію

Франчайзинг від Coffee Life — це успішний і ефективний кавовий бізнес. У 2011 році, компанія, що динамічно розвивається, запустила франчайзинговий проект. Система побудови франчайзингу перспективна для франчайзі, готових використати досвід найбільшої мережі кав'ярень в Україні, з гарантованим отриманням прибутку.

На початок березня 2013 року мережа нараховує 36 закладів у шости містах України: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Луганськ та Кіровоград.

Дослідження і факти

За результатами маркетингових досліджень, проведених в 2010 році, мережа кав'ярень Coffee Life була визнана найбільшою мережею кав'ярень в Україні і самим впізнаним брендом серед відвідувачів кав'ярень у Центральній та Східній Україні.

Однією з унікальних характеристик позиціонування компанії є обслуговування клієнтів у форматі «free-flow». Для українського споживача це був новий формат і як бачимо, успішний.

Кількість кав'ярень

Відвідувачі мережі Coffee Life

Вдало продумана концепція закладу дозволяє підтримувати великий інтерес різних груп відвідувачів.

Активна позиція на ринку кавових закладів, дозволяє нам стимулювати інтерес наших постійних і нових клієнтів, а також будувати успішний, добре налагоджений бізнес у сегменті громадського харчування.

88%
постійні відвідувачі
12%
нові відвідувачі

Приємна і комфортна атмосфера кав'ярні дозволяє парі закоханих людей відчути себе на самоті, бізнесменові провести ділову зустріч, підкресливши свою любов «по-справжньому» до красивих моментів в житті, або групі енергійних життєрадісних студентів, охочих «потусуватися» і весело провести час.

Ми цінуємо час наших відвідувачів, і, відкриваємо кав'ярні на центральних вулицях міста, в торгово-розважальних і бізнес центрах, а також поблизу навчальних закладів та у місцях прогулянок мешканців міст. Ми прагнемо створити всі умови, щоб гість нашого закладу, більше часу приділив собі і своєму відпочинку.

Економіка франчайзингового бізнесу

На думку експертів, ринок кавового бізнесу в нашій країні ще розвивається і має потребу в таких закладах.

Пропозиція полягає в купівлі франшизи і права використання вже відомої мережі кав'ярень Coffee Life в Україні.

Сума інвестицій 500 000 грн.
Паушальний внесок 240 000 грн.
при курсі НБУ 1 USD = 20 UAH
Роялті 5% в месяц
У суму інвестицій входять такі статті як: будівельно-ремонтні роботи, оформлення інтер'єру, закупівля меблів, обладнання, поточні місячні витрати в т.ч роялті, патенти і ліцензії. Для розрахунку бралася площа приміщення 100-120 м².

Графік окупності франчайзингової кав'ярні

За середнього продажу на 4 000, 7 000 и 10 000 грн. в день

Як стати партнером?

Крок 1

Визначтеся з нерухомістю під кав'ярню. Нерухомість може бути як орендована, так і власна.

Крок 2

Оцініть свої фінансові можливості.

Крок 3

Заповніть форму нижче, або просто зв'яжіться з представником мережі.

Крок 4

Ми з вами разом побудуємо зручну схему роботи.


Контакти представника мережі

0-800-509-470

Ми знаємо, як місце може максимально працювати на Вас!