Кава як стиль життя

Новинки

КАВОВИЙ                  ЕКСКЛЮЗИВ

Пропонуємо Вам чотири унікальних бленда кави в зернах від Coffee Life — результат використання багатого досвіду і найвищого професіоналізму обжарювання.

Це ретельно відібрані сорти, що відповідають будь-яким вимогам цінителів цього напою, які:

  • — люблять вишуканий смак і аромат;
  • — хочуть зарядитися енергією (міцний);
  • — звикли пити каву постійно;
  • — люблять і цінують чудову арабіку.

Ключові переваги кави від
Coffee Life:

  • — чудовий аромат і смак, що здатен привести в захват найприскіпливішого цінителя;
  • — найвища якість продукту, що забезпечується суворим контролем на кожній стадії виробництва — від плантації до фасування та зберігання;
  • — елітність сортів і ретельний відбір зерен на кращих плантаціях світу — Бразилії, Ефіопії, Індонезії та інших екологічно чистих регіонах світу;
  • — велика частина процесів зі збору та підготовки зерен здійснюється вручну.

Купуючи каву від Coffee Life, Ви можете бути впевнені в найвищій якості напою

Принесіть додому частинку затишної і приємної атмосфери наших закладів! Ви можете попросити нашого бариста зробити для вас помел, що найкраще підходить для ваших завдань: для турки, кавомашини, френч-пресу і т.д.

MORNING BLEND
PREMIUM ESPRESSO

PREMIUM ESPRESSO

Бленд з Бразилії та Ефіопії відрізняється повним і багатим оксамитовим фруктовим смаком, добре збалансований, з яскравим ароматом чорного шоколаду. Смак помірно міцний та водночас м’який, з яскраво вираженою для регіонів Ефіопії кислинкою, ідеально розкривається при приготуванні в турці або в еспресо-кавоварці.

MORNING BLEND

Аромат неперевершено обсмажених кавових зерен з Індії, В’єтнаму та Індонезії наповнює кожен ранок нотками популярних прянощів та французьких тостів. Бездоганно заряджає енергією, дарує гарний настрій кожного дня. Рекомендовано для приготування у френч-пресі або у кавоварці крапельного типу (кава по-американськи).

PRIMO LATINO
GOLD ESPRESSO

GOLD ESPRESSO

Кава з ненав’язливою м’якою кислинкою натуральних кавових зерен Бразилії та Сальвадору, поєднуючись з кращими зернами В’єтнаму, відтворює неповторний післясмак чорного гіркого шоколаду. Яскраво проявляє себе при приготуванні в турці та підходить для будь-яких видів заварювання кави.

PRIMO LATINO

Бленд бездоганно обсмажених кавових зерен з Ефіопії, Бразилії, В’єтнаму та Індонезії збалансовано смакує відтінками домашнього хліба та східних прянощів. Кава з ледве відчутною фруктово- ягідною кислинкою та гіркуватістю домашньої випічки розкривається при приготуванні в еспресо-машині.